Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 08 Июля 2020    02:44:20
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Апрель » 22 » 17:33:17 оновлено: 17:34:13

Житомиряни відтепер можуть самостійно перевірити законність вуличної реклами

22 Апреля 2020, 17:34:13 342 Коментарі 0 Читать на русском

Житомиряни відтепер можуть самостійно перевірити законність вуличної реклами
Вулиці Житомира за останні роки заполонили різноманітні рекламні та інформаційні конструкції. Більшість з них законні, але є й такі, що встановленні без погодження з владою міста.

Завдяки геопорталу міста відтепер кожен житомирянин може законність тієї чи іншої рекламної конструкції. Житомирська міська рада у соцмережі пояснила, як користуватися порталом

"Перейшовши за посиланням http://gis.zt-rada.gov.ua/ на геопортал міста, маєте у "Реєстрі рекламних засобів" натиснути кнопку "карта".  Вам відкриється карта-схема, яка допоможе містянам відслідковувати незаконну установку інформаційних та рекламних конструкцій і значно спростить роботу в сфері легалізації розміщення зовнішньої реклами", – говорять у мерії.

У разі якщо рекламна конструкція не відзначена на карті, значить, вона розміщена незаконно. В такому випадку можна повідомити про це на електронну адресу: gis@zt-rada.gov.ua

Наразі реєстр рекламних конструкцій Житомира нараховує більше 1000 законних та погоджених з міською радою рекламних засобів.


Тэги: Житомир, перевірка, Портал, міськрада, реклама
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: