Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 02 Июля 2020    09:02:36
Житомир » Новини » Суспільство » 2020 » Март » 31 » 12:47:29 оновлено: 13:00:29

На Житомирщині чоловік зробив хибний виклик про коронавірус, щоб швидка приїхала до його друга

31 Марта 2020, 13:00:29 2167 Коментарі 0 Читать на русском

На Житомирщині чоловік зробив хибний виклик про коронавірус, щоб швидка приїхала до його друга
В ніч з 30 на 31 березня медики швидкої допомоги виїхали на виклик до нібито хворого на коронавірус і марно використали захисні костюми. Інцидент стався у смт Романів Житомирської області.

"Чоловік викликав швидку на вул. Житомирську, мовляв має кашель, високу температуру та він нещодавно повернувся з-за кордону. На місці з'ясувалося, що чоловік викликав медиків не до себе, а до приятеля, в якого є температура 38, але ознак коронавірусу немає. Тож, на думку, фельдшерів, чоловіки сказали про підозру на коронавірус, адже знали, що в таких випадках "швидка" прибуває негайно", – пише місцевий сайт "Твій Романів".

Готуючись до виклику, фельдшери одягнули захисні костюми, яких всього 6 у Романівській бригаді. Тож через хибний виклик марно використали 2 комплекти, вартість яких сягає понад 1000 грн.

Медики швидкої повідомили про випадок працівників поліції та сімейних лікарів.

Як повідомляв "Журнал Житомира", в лікарню міста Коростень звернулися два молодих хлопця з нібито симптомами коронавірусної інфекції. "Інфікованими" небезпечною хворобою виявилися двоє місцевих YouTube блогерів, які вирішили перевірити роботу співробітників інфекційної лікарні.
 

Тэги: хибний виклик, житомирщина, Романів, коронавірус
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: