Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Середа, 08 Квітня 2020    18:58:52
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2020 » Березень » 17 » 21:54:18 оновлено: 22:21:34

Блогерів що влаштували пранк з коронавірусом на Житомирщині притягнуть до відповідальності

17 Березня 2020, 22:21:34 3024 Коментарі 0 Читать на русском языке
Блогерів що влаштували пранк з коронавірусом на Житомирщині притягнуть до відповідальності
Сьогодні 17 березня у лікарню міста Коростень викликали поліцію через неправдиве повідомлення про зараження коронавірусом.

Як стало відомо «Журналу Житомира», до лікарні звернулося двоє людей з нібито симптомами коронавірусної інфекції. "Зараженими" небезпечною хворобою виявилося двоє місцевих блогерів, які вирішили перевірити роботу співробітників інфекційної лікарні.

"Двоє осіб, 1990 і 1994 року народження, звернулися до центру ПМСД Коростенської міської ради із скаргою про невідкладну допомогу. Вони заявили, що нібито мають підвищену температуру та перебували закордоном з 5 по 12 березня, в Італії", - написав голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко у Facebook.

Бригада швидкої допомоги відразу зреагувала на цей виклик, прибувши до уявних хворих в повному захисному комплекті від коронавірусної інфекції. Блогерів доставили до інфекційного відділення.

"У інфекційному боксі було проведено швидкий тест на виявлення коронавірусу. Результат виявився негативним, але наразі відомо, що хвороба виявляється тільки на 4-5 добу. Коли лікар зайшла до боксу та розпочала процедуру анамнезу, тобто отриманні інформації про хворого та його недуги, вони зізналися, що виявилися блогерами та знімають процес отримання медичної допомоги", - додав голова ОДА.

Головний лікар Микола Ходаківський викликав поліцію для зафіксування правопорушення.

Очільників області заявив, що вимагатиме компенсацію вартості даремно витраченого комплекту індивідуального захисту та виїзду медичної бригади та притягнення до адміністративної відповідальності горе-блогерів.

Коментарів: 0
avatar

Інші новини:Новини Житомира: