Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 14 Июля 2020    14:57:27
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Январь » 22 » 14:04:54 оновлено: 14:04:18

В «Укрзалізниці» вирішують, чи доцільно пускати через Житомир поїзд «Інтерсіті»

22 Января 2020, 14:04:18 2433 Коментарі 0 Читать на русском

В «Укрзалізниці» вирішують, чи доцільно пускати через Житомир поїзд «Інтерсіті»
В Міністерстві інфраструктури вирішили створити робочу групу для вивчення питання доцільності електрифікації ділянки від Житомира до Новограда-Волинського та запуску швидкісного поїзда «Інтерсіті».

Про це в коментарі сайту Житомир інфо розповів народний депутат від Житомира Ігор Герасименко.
 

«Створюється робоча група в Укрзалізниці для вивчення доцільності. Зрозуміло, що те дотаційний проєкт, бо вартість електрифікації 1 км залізниці – 12 мільйонів гривень, а там близько 80 км від Житомира до Новограда-Волинського. Електрифікація цієї ділянки дасть можливість запустити поїзд «Інтерсіті» сполученням Київ-Львів через Житомир», - сказав Ігор Герасименко.


За його словами, зустріч у міністерстві відбулася 21 січня, робоча група має до 20 лютого надати свої обґрунтовані висновки щодо доцільності чи недоцільності електрифікації зазначеної ділянки. Нардеп зауважив, що на зустрічі були присутні мер Житомира Сергій Сухомлин та директор департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Інна Хоменко.

«Від міської ради має бути лист з пропозиціями щодо включення їх представників до робочої групи. Я теж напишу лист, щоб до складу робочої групи включили мого помічника Віталія Кучеренка», - зазначив Герасименко.

Нагадаємо, раніше нардеп Герасименко заявив, що з Житомира до Києва планують запустити швидкісний поїзд.

Тэги: Житомир, поїзд, інтерсіті, Укрзалізниця
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: