Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 28 Сентября 2020    05:06:08
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Октябрь » 31 » 17:59:50 оновлено: 18:06:34

Налякані петиціями базарники прийшли у міськраду. Мер Житомира запевнив - ринок зносити не будуть

31 Октября 2019, 18:06:34 1167 Коментарі 0 Читать на русском

Налякані петиціями базарники прийшли у міськраду. Мер Житомира запевнив - ринок зносити не будуть
Підприємці, які торгують на "Хлібному" ринку у Житомирі, 31 жовтня прийшли на сесію міської ради з вимогою не зносити базар і не будувати там паркінг. Проте, зносити ринок ніхто й не збирався.

Інформація про можливе створення паркінгу на місці ринку була озвучена лише у електронній петиції, де була опублікована відповідна концепція. Згодом з'явилася ще одна петиція, автор якої агітував проти будь-якого будівництва на "Хлібному".

Мер Житомира назвав все це фейками і пообіцяв посилити контроль над електронними петиціями.

"Історія з будівництвом паркінгу на місці ринку "Хлібного" — яскрава демонстрація того, як за допомогою фейків можна маніпулювати громадською думкою. Кілька днів тому хтось зареєстрував петицію з проханням не зносити ринок і не будувати на його місці парковку. Ця інформація збентежила підприємців і вони прийшли на сесію.

А правда в тому, що ніхто й не збирався там нічого будувати. Заспокоїти «заряджених» фейком людей дуже важко. Але я повторюю, що сказав їм раніше, — інформація не відповідає дійсності. Найближчим часом запрацює в повній мірі порядок прийому петицій, визначений статутом ОТГ, де обов’язковою умовою буде ідентифікація автора через ЕЦП або BankID"
, – написав в соцмережі Сергій Сухомлин.

Тэги: Житомир, петиція, ринок, парковка, Сухомлин
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: