Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 18 Жовтня 2019    04:34:28
Журнал » Новини Житомира » Політика » 2019 » Жовтень » 12 » 08:08:47

Фракція «Самопомочі» в обласній раді першою виступила проти формули «Штайнмаєра»

12 Жовтня 2019, 08:08:47 147 Коментарі 1
Фракція «Самопомочі» в обласній раді першою виступила проти формули «Штайнмаєра»

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирській обласній раді ініціювала розгляд проекту рішення звернення до керівництва держави щодо неприпустимості застосування «формули Штайнмаєра» та закріплення на законодавчому рівні особливого статусу окупованих територій Донецької та Луганської областей. Як відомо, так звана формула Штайнмаєра викликала значний суспільний резонанс і досі викликає більше запитань.

Збиранням підписів щодо скликання позачергової сесії обласної ради, де в подальшому розглядався вищезазначений проєкт рішення, займалися, зокрема, депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» в обласній раді. Попри скептичні прогнози сесія таки відбулася. Але голосів для голосування саме за це питання забракло.

«Прикро, що не усі депутати підтримали це звернення, яке є державницьким і виказує позицію багатьох українців проти будь-якої капітуляції та загравань із державою-агресором Росією. Саме це голосування стало лакмусовим папірцем, хто здатний відкрито чинити опір зрадницьким намірам щодо державності та суверенності України», - прокоментували ситуацію у фракції «Об’єднання «Самопоміч» в обласній раді.

Прес-служба фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирській обласній раді

Коментарів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 19:17:28, 13 Жовтня 2019
0

І що?
avatar

Новини Житомира: