Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 24 Сентября 2020    00:41:52
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Сентябрь » 20 » 08:41:28

У Житомирі урочисто відкрили новий міський Центр зайнятості. ФОТО

20 Сентября 2019, 08:41:28 2595 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі урочисто відкрили новий міський Центр зайнятості. ФОТО
У Житомирі 19 вересня урочисто презентували новозбудоване приміщення Житомирського міського центру зайнятості. На нове приміщення місто чекало 11 років, адже будівництво розпочалось ще у 2008 році.

Новий центр зайнятості знаходиться у Житомирі за адресою майдан Польовий, 6-А. Він обслуговуватиме не лише жителів та роботодавців Житомира, а й Житомирського району.

Нова будівля має чотири поверхи та обладнана ліфтами для безперешкодного доступу осіб з обмеженими можливостями. На першому поверсі розташований інформаційно-довідковий сектор, на другому надаватимуть послуги людям, котрі шукають роботу, а на третьому проводитимуть тренінги та семінари для роботодавців. На четвертому поверсі розміщена велика зала для проведення масових заходів.

Під час відкриття директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон наголосила на тому, що це найновіший, найбільший та найсучасніший центр зайнятості, який відкрили останнім часом в Україні. Тут не лише надаватимуть послуги з пошуку роботи, а й проводитимуть тренінги для роботодавців. Мета таких центрів – працювати більш продуктивно та ефективно.

Новий центр збудували за кошти Фонду соціального страхування на випадок безробіття. На ці цілі спрямували 48,5 млн грн.

ФОТО: Житомирська ОДА, Житомирська облрада

Тэги: Центр Зайнятості, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: