Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 29 Сентября 2020    17:25:43
Житомир » Новини » Суспільство » 2019 » Август » 19 » 15:23:26

Вони залишаться назавжди невідомими: на Житомирщині виявили останки трьох солдатів. ФОТО

19 Августа 2019, 15:23:26 696 Коментарі 0 Читать на русском

Вони залишаться назавжди невідомими: на Житомирщині виявили останки трьох солдатів. ФОТО
У Новоград-Волинському районі Житомирської області на місцях боїв 1941 року виявили останки трьох солдатів. Про це інформує історико-патріотичне об'єднання "Пошук".

"Перший солдат був знайдений на глибині 60 см. При ньому була каска СШ-39, гільзи 7,62 та порожні магазинні планки, що свідчить про то що солдат стріляв під час бою. Проте потужний вибух снаряду розірвав його на шматки, та залишив від нього лише деякі фрагменти скелету", - йдеться в повідомленні.

Останки другого солдата виявили на глибині 40 см. Він теж значно постраждав від артилерійського вогню. При ньому знайдено каску СШ-39, дзеркальце, 2 монетки, ключик від дому, сірники, а в чоботі була ложка.

У третього солдата, останки якого відкопали на глибині 40 см, був сильно деформований череп від вибуху. При ньому була каска СШ-39, значок "Спортсмен-парашутист", помазок для гоління, дзеркальце, монети 30-х років, залишки газети польською мовою і "смертний медальйон", де, як правило, є інформація про бійця. Однак цей медальйон був не закритий, і записка в ньому повністю згнила.

"Всі воїни залишаться назавжди невідомими", - відзначили дослідники.
 

Тэги: солдати, житомирщина, розкопки, Останки
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: