Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 27 Сентября 2020    07:18:45
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Июнь » 7 » 16:29:37

У Житомирській обллікарні почали монтаж ангіографу. ФОТО

07 Июня 2019, 16:29:37 673 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирській обллікарні почали монтаж ангіографу. ФОТО
У Житомирській обласній клінічній лікарні імені Гербачевського розпочали монтаж ангіографу. Ангіограф придбали за допомогою системи публічних закупівель за 25,3 млн грн. Про це «Журналу Житомира» повідомляє Житомирська ОДА.
 

«Роботи зі встановлення ангіографу на фінішній прямій. Будівельники завершили всі роботи у приміщенні, наразі інтенсивно працюють над монтажем обладнання. З понеділка у нас працює сервісна служба, фахівці якої обіцяють вже до 12 червня завершити монтаж та зробити пробний знімок. Наступного дня ми влаштовуємо покриття підлоги лінолеумом і далі – готові до відкриття», – головний лікар лікарні Богдан Леськів.


За його словами, ангіограф – це складний технологічний апарат і медперсонал має пройти навчання для того, аби працювати із обладнанням.

«Відразу після відкриття сервісна служба приїде до Житомира, щоб навчити наших фахівців працювати та обслуговувати пацієнтів саме на цій моделі обладнання. Це займе десь 2-3 тижні. І вже в липні плануємо повністю запустити роботу ангіографу», – додав головний лікар.

Сучасний ангіограф – це унікальна рентгенівська система, яка дає можливість лікарям оперативно розпізнавати та реагувати на зміни в судинах та тканинах організму людини. 


Тэги: обллікарня, ангіограф, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: