Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 29 Сентября 2020    04:59:28
Житомир » Новини » Влада » 2019 » Июнь » 3 » 17:43:52

Ігор Гундич пообіцяв особисту підтримку у проведенні обласного ІТ-конкурсу

03 Июня 2019, 17:43:52 534 Коментарі 0 Читать на русском

Ігор Гундич пообіцяв особисту підтримку у проведенні обласного ІТ-конкурсу

На Житомирщині вже цьогоріч планують провести обласний конкурс з ІТ-технологій. Свою підтримку у його проведені пообіцяв голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 3 червня, під час зустрічі з переможцями міжнародних змагань «Інфоматрікс», - про це повідомляє прес-служба ОДА.

«Під час неформальної зустрічі за кавою згенерували нову ідею – “Інфоматрікс-Житомирщина-2019”, конкурс для ІТ-любителів області. Готовий максимально сприяти та забезпечити патронатство у конкурсі. Так виявимо ще більше талантів, які згодом будуть представляти область на міжнародному та світовому рівні. Таких тренерів, як вчитель інформатики Микола Тарасюк, і таких талановитих старшокласників маємо підтримувати вже сьогодні, щоб вони залишалися гордістю і потрібними у своїй країні, а не планували за кордон», – зазначив Ігор Гундич.


За словами керівника області, на ІТ-галузь сьогодні потрібно звернути більше уваги.

«ІТ-напрямок в Україні почав стрімко розвиватися. Тому потрібно більше уваги звертати на навчання молоді. У минулому році ми створили футбольне відділення на базі ліцею для обдарованих дітей, і виявилося, що в різних куточках області є діти, які займаються спортом і здобувають високі результати. Думаю, так буде і з ІТ-сферою, потрібно тільки надати можливість дітям проявити себе», – наголосив Ігор Гундич.


Конкурс з ІТ-технологій планується провести у вересні на базі Державного університету «Житомирська політехніка».


Тэги: Гундич, конкурс, IT
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: