Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 27 Січня 2020    10:53:26
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2019 » Травень » 23 » 13:29:16

Житомирська облрада направить звернення до Президента та КМУ щодо забруднення річок Хомора та Случ

23 Травня 2019, 13:29:16 366 Коментарі 0 Читать на русском языке
Житомирська облрада направить звернення до Президента та КМУ щодо забруднення річок Хомора та Случ
23 травня депутати під час засідання сесії обласної ради проголосували про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів, Генерального прокурора України щодо загрозливої екологічної ситуації у басейні річок Хомора та Случ.

Направити відповідне звернення з усіма поправками від громадськості проголосували одноголосно 56 депутатів, які зареєстровані на сесії.

Нагадаємо, що нещодавно у місті Новоград-Волинський провели віче, на яке прийшли понад 3 тисячі людей. Це жителі Новоград-Волинського, Баранівського району, навколишніх сіл, та навіть представники громадськості Хмельницької області. 

Люди занепокоєні ситуацією на басейнах річках Хомора і Случ, в які регулярно здійснює скиди Понінківська картонно-паперова фабрика.

На фабриці мали переоснастити очисні споруди, проте на підприємстві не вкладаються в терміни з модернізації.

Нагадаємо, на території Баранівського району в 2016 році вже було подібна подія, тоді в зв'язку з забрудненням річок оголосили надзвичайну ситуацію техногенного характеру. Пізніше стало відомо, що в забрудненні річок винен Понінківський картонно-паперовий комбінат в Хмельницькій області. У 2017 році ситуація з забрудненням повторилася. У липні 2018 року було оголошено, що Понінківська картонно-паперова фабрика проведе реконструкцію очисних споруд.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: