Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 29 Сентября 2020    07:05:53
Житомир » Новини » Події » 2019 » Март » 29 » 11:32:06

У Житомирі гасили «пожежу» в одній з висоток. ФОТО

29 Марта 2019, 11:32:06 865 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі гасили «пожежу» в одній з висоток. ФОТО
28 березня в рамках навчання рятувальники ліквідували умовну пожежу та врятували мешканців 16-типоверхового житлового будинку у Житомирі по вул. Отаманів Соколовських. 

Як повідомляє «Журналу Житомира» обласне управління ДСНС, згідно задуму, загоряння сталося у квартирі на 11-у поверсі. Про пожежу о 10:05 вогнеборців сповістили мешканці будинку. Орієнтовна площа пожежі склала 80 кв. м.

«Одночасно з гасінням вогнеборці в апаратах для захисту органів зору та дихання проводили пошук та евакуацію постраждалих з верхніх поверхів. Одного травмованого зняли з 9-го поверху за допомогою 30-метрової автодрабини, ще двох – на «люльці» 50-тиметрової з 12-го, інші 4 чоловіка вивели по незадимлюваній сходовій клітині. Загалом кількість врятованих склала 7 осіб. О 10:27 пожежу локалізовано та ще через 10 хвилин ліквідували», - інформує ДСНС.

Загалом на імітовану надзвичайну подію залучалося 7 одиниць основної техніки, 3 додаткової та близько 70 чоловік особового складу.
 

«Такі тренування необхідні як для рятувальників так і для мешканців таких будинків. – зауважив заступник начальника Управління ДСНС Житомирщини Олег Держанівський. – Адже під час ліквідації пожеж у будинках підвищеної поверховості проблемним питанням є порятунок громадян. Наприклад, згідно правил безпеки при сильному вітрі забороняється  використовувати в роботі автодрабини. Також один із факторів, який перешкоджає організації гасіння пожежі та порятунку людей – це розміщення особистого транспорту мешканців, який перешкоджає проїзду та встановленню пожежних автомобілів. Тому під час таких навчань ми намагаємося донести громадянам, що їхня безпека у їхніх руках».


Нагадаємо, раніше рятувальники перевірили 3 висотки на Богунії - жоден будинок не відповідає нормам пожежної безпеки.


Тэги: висотка, навчання, Житомир, пожежа
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: