Журнал Житомир інфо
Сьогодні: Четвер, 21 Березня 2019    01:42:12
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Березень » 13 » 16:01:29

На вулицях Житомира активно замінюють старі ліхтарі на нові світлодіодні

13 Березня 2019, 16:01:29 129 Коментарі 0 фото: Андрій Морозов Читать на русском языке
На вулицях Житомира активно замінюють старі ліхтарі на нові світлодіодні
В Житомирі тривають роботи із заміни вуличних натрієвих ламп та ламп розжарювання на світлодіодні світильники. Зовнішнє освітлення замінюють, як на вулицях, що прилягають до центральних, так і на другорядних вулицях і провулках.

Про це «Журналу Житомира» повідомили у Житомирській міській раді.
 

«Станом на березень 2019 року КП «ЕМЗО «Міськсвітло» вже замінено понад 4 тисячі ліхтарів на вулицях та провулках, - розповідає директор КП Сергій Ковальчук. - Роботи вже завершуються на Польському бульварі, вул. Івана Гонти,  вул. Жуйка та Гоголівська, а також на проспекті Незалежності  та за іншими адресами.  Роботи тривають Київському шосе».


Нагадаємо, міська влада ставить перед собою завдання на 100% забезпечити вулиці міста світлодіодним освітленням. Оскільки, світлодіодні джерела світла значно зменшать рівень енергоспоживання, що дозволить вирішити питання як заощадження коштів для місцевого бюджету, так і зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

Окрім того, реновація освітлення допоможе зробити місто більш комфортним і безпечним, адже поліпшується видимість і на дорогах, і на тротуарах.

Всього у Житомирі 14787 світлоточок, вже замінено понад 11000 ліхтарів.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: