Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 24 Лютого 2020    01:59:16
Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2019 » Лютий » 13 » 18:14:18

Добутий на Житомирщині бурштин транзитом через Одесу відправляли в Азію: СБУ виявила підпільний цех з обробки каменю. ФОТО

13 Лютого 2019, 18:14:18 564 Коментарі 0 Читать на русском языке
Добутий на Житомирщині бурштин транзитом через Одесу відправляли в Азію: СБУ виявила підпільний цех з обробки каменю. ФОТО
Служба безпеки України блокувала діяльність підпільного промислового комплексу з обробки бурштину, незаконно видобутого в Житомирській та Рівненській областях. 

"Нелегальне виробництво організував у одному із населених пунктів Одеської області уродженець країни Східної Азії, нині – громадянин України. У спеціальному комплексі ділок облаштував складські приміщення, цех із спецобладнанням для огранки бурштину-сирцю та побудував міні-гуртожиток для працівників", - інформує прес-центр СБУ.

Як робочу силу він використовував вихідців із Середньої Азії, які проживають на території України.

За інформацією спецслужби на нелегальному виробництві одночасно могло працювати понад 50 робітників. Готовий товар із "сонячного каменю" ділок переправляв контрабандою через свої зв’язки до однієї з країн Азії. 

Під час санкціонованих обшуків у виробничому комплексі співробітники Управлінь СБУ в Житомирській та Одеській областях виявили обладнання для огранки каменю, оброблене каміння та майже 15 кілограмів вже готових ювелірних виробів із бурштину, "чорну бухгалтерію" та велику суму готівки. 

Зі складських приміщень правоохоронці вилучили майже 6 тонн бурштину-сирцю, розфасованого на фракції та відібраного для огранки, а також більше півтонни обробленого каменю. 

Вартість вилученого "сонячного каменю" та виробів із нього буде визначено після проведення експертиз.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: