Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 19 Лютого 2019    02:51:35
Журнал » Новини Житомира » Політика » 2019 » Лютий » 7 » 12:39:04

Рада закріпила в Конституції курс України на членство в ЄС і НАТО

07 Лютого 2019, 12:39:04 108 Коментарі 1 Читать на русском языке
Рада закріпила в Конституції курс України на членство в ЄС і НАТО
Верховна Рада схвалила зміни до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі і в Організації Північноатлантичного договору №9037.

За відповідне рішення проголосували 334 нардепи, передає Цензор.НЕТ.

Згідно з прийнятими змінами, в преамбулі Конституції будуть слова про "незворотність європейського та євроатлантичного курсу України".

Крім того, до повноважень ВР додасться "реалізація стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі і в Організації Північноатлантичного договору".

Також у Конституції буде вказано, що "Президент України є гарантом реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі і в Організації Північноатлантичного договору".

Разом з тим, у повноваженнях Кабміну буде вказано: "Забезпечує реалізацію стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі і в Організації Північноатлантичного договору".

Також із перехідних положень Конституції видаляється норма про те, що "використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань можливе на умовах оренди в порядку, визначеному міжнародними договорами України, ратифікованими Верховною Радою".
Коментарів: 1
Юрко
1 gp (Юрко)   • 11:59:38, 08 Лютого 2019
0

Рускій сегмент Журналу Житомира вже обурюється))
avatar

Новини Житомира: