Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 19 Лютого 2019    02:53:52
Журнал » Новини Житомира » Події » 2019 » Лютий » 6 » 20:46:26 оновлено: 20:52:26

В Житомирі безхатченко насмерть замерз в туалеті

06 Лютого 2019, 20:52:26 1254 Коментарі 0 Читать на русском языке
В Житомирі безхатченко насмерть замерз в туалеті
В Житомирі безхатченко, замерз в закинутому туалеті, в який перебрався жити з настанням холодів. Про це написала житомирська газета "Ехо".

Місцева мешканка Юлія помітила безхатченка за гаражами по вулиці Якіра (нині Троянівська) ще восени. Він жив там у халабуді, яку спорудив власноруч, а коли похолодало - перебрався жити до закинутої вбиральні неподалік.

Юлія розповідає, що чоловік - його звали Микола - не був агресивним чи алкоголіком. Вона жаліла його і допомагала, чим могла: носила гарячу їжу та напої. Звернулася до дільничого, але той відповів, що силоміць забрати чоловіка не можна з того туалету.

Від безхатьченка жінка дізналася, що в нього є родина.

Через холоди в туалеті Микола був хворий - він постійно кашляв. Юлія зверталася на місцеву радіостанцію, яка розповіла про замерзаючого чоловіка, який живе в туалеті. Але допомогти йому не встигли.

"Коли вдарили нещодавні морози, безхатька Миколи не стало - він просто замерз у своїй смердючій будці" - розповідає жінка.

Юля дізналася від очевидців, що приїжджала "Швидка" і забрала захололе тіло.

Нещодавно ми повідомляли про те, що з'явилися нові подробиці смерті студентки під Житомиром. Журналісти показали місце загибелі дівчини і пройшли по її шляху.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: