Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 08 Марта 2021    11:17:37
Житомир » Новини » Наука/Освіта » 2019 » Февраль » 3 » 07:16:23 оновлено: 03:40:08

«В школу не пускати!». В Житомирі дітей без довідок про щеплення можуть відсторонити від навчання

03 Февраля 2019, 03:40:08 3472 Коментарі 3 Читать на русском

«В школу не пускати!». В Житомирі дітей без довідок про щеплення можуть відсторонити від навчання
Дітей, які не отримали відповідно до календаря профілактичних щеплень, в тому числі, від кору, з 11 лютого не будуть допускати до навчання в школи міста Житомира. Відповідне рішення 1 лютого прийняв виконком Житомирської міськради.

Треба зауважити, що необхідність доводити, що їхні діти щеплені, члени виконкому повісили на батьків. Таким чином, вже з понеділка, 30 тисяч тат і мам побіжать в дитячі поліклініки Житомира за довідками.

Таке в Житомирі вже було, коли у батьків раптом зажадали принести в школи довідки про те, де живуть їхні діти (це щоб з'ясувати, хто з дітей не проживає в межах міста і забувши, що на дворі XXI століття і існують відповідні бази даних).

Тоді, багато батьків всерйоз сприйняли цю безглузду вимогу і багато годин простояли в ЖЕКах і конторах, щоб отримати цю довідку. Правда, були і такі, які, усвідомивши, наскільки безглузда чиновницька примха, проігнорували вимогу, і правильно зробили - згодом ці довідки виявилися нікому не потрібні.

Тепер ось - довідки про щеплення. Ну, по-перше, їх вже носили в школи, по-друге, знову-таки, на дворі ХХІ століття, і є методи отримання відповідної інформації, не направляючи величезні людські потоки в поліклініки за центнерами паперу. До того ж, оскільки в поліклініках ХХI століття ще не настав і СРСР ще не вивітрився, там ці довідки будуть просто продаватися і купуватися. Здається, це ніяк не вплине на епідситуацію в місті, але народ розсердить сильно.

Віктор Конєв, Житомирський кур'єр

Тегі: діти, Школа, Житомир, щеплення
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Новости партнеров

Коменатрів: 3
Юрко
1 gp (Юрко)   • 10:10:42, 03 Февраля 2019 [Материал]

Щодо довідокпро місце проживання, то я їх скасував)
Hoakina
2 (Hoakina)   • 09:17:38, 04 Февраля 2019 [Материал]

На 1. Що правда? ми вже подали
Юрко
3 gp (Юрко)   • 09:41:41, 04 Февраля 2019 [Материал]

А хто їх зараз вимагає?
avatar

Інші новини Житомир: