Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 14 Грудня 2019    18:26:21
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Січень » 14 » 17:17:06 оновлено: 17:33:06

За стан доріг і тротуарів в Житомирі тепер особисто буде відповідати Дмитро Ткачук

14 Січня 2019, 17:33:06 540 Коментарі 0 Читать на русском языке
За стан доріг і тротуарів в Житомирі тепер особисто буде відповідати Дмитро Ткачук
З 8 січня 2019 обов’язків у заступника міського голови Дмитра Ткачука побільшає. Розпорядженням міського голови внесено зміни в додаток до розпорядження міського голови № 185 «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради».

Зокрема, до обов'язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ткачука Д.Г. внесено наступне: "Контролює та координує діяльність... комунального підприємства "Управління автомобільних шляхів" Житомирської міської ради".

Досі підприємство контролював заступник міського голови Сергій Кондратюк. Відповідно до внесених змін, заступник міського голови Дмитро Ткачук контролюватиме діяльність КП «Управління автомобільних шляхів», отже, відповідатиме за стан житомирських доріг і тротуарів.

Нагадаємо, Дмитро Ткачук у листопаді 2018 року отримав найвищу зарплату - 75 тис. грн, що пізніше прокоментував на своїй сторінці у соцмережі. "Можу сміливо заявити, що живу на зарплату і з совістю у мене все нормально."
Коментарів: 0
avatar

Інші новини:Новини Житомира: