Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 21 Октября 2020    19:27:36
Житомир » Новини » Житомир » 2018 » Декабрь » 19 » 17:46:45

Загоряння житомирського готелю: рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі. ФОТО

19 Декабря 2018, 17:46:45 894 Коментарі 0 Читать на русском

Загоряння житомирського готелю: рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі. ФОТО
19 грудня рятувальники провели у Житомирі тактико-спеціальні навчання щодо гасіння умовної пожежі у восьмиповерховій будівлі готелю «Рейнкарц».

«Згідно задуму, о 10:18 працівники готелю повідомили до Служби порятунку «101» про те, що в номері на другому поверсі сталося загоряння. До прибуття рятувальників, персонал закладу провів евакуацію постояльців та розпочав гасіння вогнегасниками. Однак вони не змогли встановити місце знаходження ще 5-ти громадян», – повідомляє «Журналу Житомира» обласне управління ДСНС.

На місце пожежі прибули пожежно-рятувальні підрозділи міста Житомира. В будівлі спостерігалося задимлення. За результатами розвідки з’ясувалося, що площа пожежі складала близько 20 кв. м. Створені ланки газодимозахисників одночасно розпочали пошук потерпілих та гасіння умовної пожежі. Щоб врятувати одного з постояльців, який знаходився на даху, рятувальники залучили 30-метровий гідравлічний пожежний автопідіймач.   

Завдяки злагодженим діям фахівців ДСНС о 10:44 пожежу локалізовано, а о 10:47 ліквідовано. Фахівці ДСНС знайшли і вивели на свіже повітря усіх потерпілих та не допустили збільшення масштабів пожежі. Загалом на навчання залучено 35 чоловік особового складу та 7 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

«Такі заходи потрібні, як для рятувальників, так і для працівників самого об’єкту. Адже під час їх проведення відпрацьовуються питання співпраці персоналу, всіх сил і служб, які необхідно задіяти до ліквідації надзвичайної ситуації, а також важливі аспекти процесу пожежогасіння – справність протипожежного водопостачання, пожежно–тактичні особливості об’єкту, організація належного управління, зв’язку та взаємодії», – зазначив заступник начальника Управління ДСНС в області Олег Держанівський під час підведення підсумків навчання.
Тэги: пожежа, Житомир, готель, рятувальники, навчання
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: