Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 21 Октября 2020    21:32:05
Житомир » Новини » Армія » 2018 » Декабрь » 6 » 15:11:34

Візит Президента України на військовий аеродром Озерне. ФОТОРЕПОРТАЖ

06 Декабря 2018, 15:11:34 1279 Коментарі 0 Читать на русском

Візит Президента України на військовий аеродром Озерне. ФОТОРЕПОРТАЖ
В ході робочої поїздки до Житомирської області Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав одну з військових частин, де відбулося завантаження військових підрозділів та техніки Десантно-штурмових військ Збройних Сил України в літаки для передислокації військ в рамках виконання завдань, визначених воєнним станом. 

По завершенню завантаження відбувся прольот літаків Су-27 та Іл-76МД у бойовому порядку. Також керівництву держави про продемонстровані фігури вищого пілотажу літаками Су-27 та проліт літаків Іл-76МД та Су-27 у бойовому порядку.

Верховний Головнокомандувач наголосив, що важливим елементом щодо адекватної відповіді на дії агресора є нарощування угруповань військ, відповідно до затвердженого ним Стратегічного замислу застосування сил оборони держави.
 

«В рамках цього процесу бойові частини та підрозділи Збройних Сил України передислоковуються на найбільш небезпечні напрямки по усій лінії нашого кордону, щоб посилити оборонні можливості та бути готовими зупинити агресора не втрачаючи ні секунди», - сказав Президент.


«З цього військового аеродрому зараз еліта нашого війська – підрозділи Десантно-штурмових військ будуть переміщені на важливі в оборонному значенні напрямки та райони відповідно до затверджених планів. Як завжди ви відряджаєтесь туди, де найбільш важко, де є потреба вирішувати найбільш складні завдання, де без воїнів Десантно-штурмових військ ніяк», - підкреслив Глава держави.

Верховний Головнокомандувач висловив впевненість у  професіоналізмі, високому патріотизмі та незламності духу українських десантників та побажав успішного виконання усіх поставлених бойових завдань.ФОТО: Михайла Палінчака / president.gov.ua

Тэги: Президент, День Збройних сил, ЗСУ, Озерне
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: