Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Неділя, 20 Січня 2019    09:02:51
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2018 » Листопад » 22 » 12:10:21

  Під стінами Житомирської податкової пікетують працівники АЗС, на яких провели обшуки. ФОТО

  22 Листопада 2018, 12:10:21 375 Коментарі 0 фото: Житомир інфо Читать на русском языке
  Під стінами Житомирської податкової пікетують працівники АЗС, на яких провели обшуки. ФОТО
  Вранці 22 листопада головне управління ДФС в Житомирській області пікетують кілька десятків людей. Частина пікетувальників - працівники автозаправних станцій Житомира. 

  12 листопада з даних АЗС співробітники податкової міліції ГУ ДФС в рамках проведення операції «Акциз 2018» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України вилучили «крупну партію незаконно виготовленого пального», повідомляє Житомир інфо.

  Люди тримають в руках плакати: «Закон один для всіх», «Руки геть від приватного бізнесу», «Доїть корів, а не приватний бізнес», «Рішення суду для податкової не аргумент?!». 

  Останнє стосується рішення Богунського районного суду м.Житомира, який 19 листопада розглядав клопотання представника Слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Житомирській області про накладання арешту на вилучене майно і у задоволенні клопотання відмовив.

  «Повернути товариству з обмеженою відповідальністю «Ойл-Ікс» майно, яке вилучене згідно протоколу обшуку від 13.11.2018 р. у кримінальному провадженні», - зазначається в ухвалі Богунського райсуду, яка може бути оскаржена протягом п’яти днів у Житомирському апеляційному суді.

  Як повідомлялось, 12 та 13 листопада в Житомирі були виявлені газові автозаправки, які працювали без документів та дозволів.  Коментарів: 0
  avatar

  Новини Житомира: