Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 19 Лютого 2019    02:56:11
Журнал » Новини Житомира » Політика » 2018 » Листопад » 19 » 12:20:11

Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу в Житомирі. ФОТО

19 Листопада 2018, 12:20:11 192 Коментарі 0
Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу в Житомирі. ФОТО

Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз УКРОПу в Житомирі. За парламентаря проголосували 150 делегатів загальних зборів Житомирської обласної організації партії. Учасниці перегонів Оксана Тунік-Фриз та Ірина Головатенко посіли друге і третє місця відповідно.

Таким чином, Житомирська область стала 21 регіоном, який підтримав Олександра Шевченка на праймеріз УКРОПу.

«До влади в Україні має прийти єдина команда, яка хоче робити зміни. Без політичної волі президента неможливо забезпечити права й свободи громадян і дотримання законів. А без цього неможливий розвиток будь-якої країни», – заявив Олександр Шевченко.


Зі свого боку, голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко зазначив, що у березні 2019 року українці повинні обрати нового президента. Цю посаду має посісти людина, яка хоче і може змінювати країну на краще.

«За 27 років Україна мала п’ять президентів, три з яких точно були узурпаторами, а два – демократами, але вони не мали сили волі зламати хребет корупції та збудувати нову політичну систему, як це зробили країни східної Європи», – підкреслив Тарас Батенко.

Зауважимо, фінальна частина президентських праймеріз УКРОПу розпочалася 28 вересня у Луцьку. Остаточні результати перегонів стануть відомі на великому з’їзді партії, який відбудеться у Києві 5 грудня. Наразі УКРОП – єдина політична сила в Україні, яка наважилася обрати свого кандидата в президенти за допомогою відкритого внутрішньопартійного голосування.
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: