Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 11 Грудня 2018    20:11:41
  Журнал » Новини Житомира » Культура » 2018 » Листопад » 13 » 12:00:35

  Жителів Житомира запрошують взяти участь в обласному фотоконкурсі

  13 Листопада 2018, 12:00:35 133 Коментарі 0 фото: Ukraїner Читать на русском языке
  Жителів Житомира запрошують взяти участь в обласному фотоконкурсі
  Управління культури та туризму ОДА спільно з обласним Центром народної творчості та обласною організація Національної спілки фотохудожників України оголошує прийом робіт на участь у щорічному фотоконкурсі «Рідний край – моє Полісся».

  «Мета конкурсу – це сприяння подальшому розвитку аматорського фотомистецтва в області, виявлення і підтримка нових талановитих майстрів, а також засобами сучасного фотомистецтва показати велич і красу нашого Поліського краю», - пояснили «Журналу Житомира» в ОДА.

  У конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі фотомайстри та фотоаматори області – вік необмежений.

  Номінації конкурсу:
  • жанрові сцени сучасного життя Житомирського Полісся, репортаж;
  • поліський пейзаж, архітектура, проблеми екології навколишнього середовища Полісся;
  • портрет;
  • вільна тема.

  У номінацію «Вільна тема» приймаються серії або поодинокі фотографії на найрізноманітніші теми, які автор обирає самостійно.

  Учасник може подати до 10 друкованих на фотопапері робіт, як кольорових, так і чорно-білих, розміром 20 х 30 або 25 х 38 або 30 х 40 см без рамок і паспарту. До участі у конкурсі також приймаються фотографії у вигляді панорами розміром по короткій стороні не більше 30 см, фотографії не стандартного розміру подаються змонтовані в рамках автора. Автор надає роботу у власному оформленні.

  На зворотній стороні кожної світлини необхідно написати назву світлини та псевдонім автора. В окремому запечатаному конверті, підписаному псевдонімом автора, подаються повні дані автора: прізвище, ім’я, по-батькові, адреса, телефони. Всі роботи обов’язково подаються також в електронному варіанті на електронних носіях для можливого видання каталогу та розміщення на сайті.

  Фотографії подаються авторами особисто або поштою за адресою: м. Житомир, вул. 8 Березня, 5, ЖОЦНТ, 10003. Останній термін подачі робіт– 26 листопада 2018 року. Довідки за телефонами: 24-28-40, (067)952-99-98.
  Коментарів: 0
  avatar

  Новини Житомира: