Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Вівторок, 20 Листопада 2018    09:59:01
  Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2018 » Жовтень » 31 » 16:28:25

  «Б'ють за російську мову!»: в ефірі пропагандистського росТБ заявили про безчинства в Житомирі

  31 Жовтня 2018, 16:28:25 37 Коментарі 0 Читать на русском языке
  «Б'ють за російську мову!»: в ефірі пропагандистського росТБ заявили про безчинства в Житомирі
  Російські пропагандисти використовували у своїй передачі розповідь чоловіка про ненависть до російськомовних в Житомирі. Фрагмент відео опублікований на сторінці Vitauskas у Twitter, повідомляє РБК-Україна.

  В ефірі одного з ток-шоу російського Першого каналу показали російськомовного чоловіка, який повідомив, що він уродженець Житомира, але давно там не живе і розповів, що жителі цього міста можуть побити людину за російську мову.

  Він навів приклад історії, яка нібито сталася в Житомирі в 2017 році, коли водій автобуса відмовився перевозити пасажира, який говорив російською мовою. Також чоловік повідомив про те, що в Житомирі за російську мову нещодавно побили пенсіонера, а житомирські таксисти відмовляються возити клієнтів, які говорять з ними російською мовою.

  "А ось і дідусь розп'ятого хлопчика знайшовся", - так підписав відео автор публікації.

  У коментарях користувачі відзначили, що чоловікові швидше за все заплатили за те, щоб він розповів неправду про місто Житомир.

  "Добре відробляє свою бояру і пакет гречки", "За 100$ дідусь переконано розповість,що він зі Спартаком гладиаторствував", "Сам бачив: витягли російськомовних з автобуса і почали висмоктувати з них кров, потім зняли шкіру і зробили оббивку для салону", - написали в коментарях.
   
  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: