Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 19 Січня 2020    15:55:54
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2011 » Квітень » 6 » 17:06:25

Житомирські чиновники показали двірникам приклад, як треба прибирати вулиці міста. ФОТО

06 Квітня 2011, 17:06:25 19486 Коментарі 0
Житомирські чиновники показали двірникам приклад, як треба прибирати вулиці міста. ФОТО
Сьогодні в Житомирі почалася заплановане загальноміське прибирання, в якому взяли участь начальники та управлінці комунальних служб міста.

Як повідомили «Журналу Житомира» в управлінні у зв'язках з громадськістю житомирської міськради, сьогодні, 6 квітня, працівники управління житлового та комунального господарства вирішили самостійно зайнятися очищенням територій від сміття, закликаючи до допомоги житомирян.

Почали роботи з Київського шосе. Адже це - головний в'їзд до Житомира, візитка і обличчя міста.

- Сьогодні відповідно до розпорядження міського голови Володимира Дебоя, і рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради ми почали загальноміське прибирання з метою приведення в норму стану міста до початку Великодніх свят. У роботі задіяні комунальні підприємства, управління комунального та житлового господарства, представники ЖЕК № 9, солдати військової частини. Таким чином ми подаємо приклад людям, щоб вони не залишалися байдужими і допомагали очищати місто від сміття, - зазначила начальник управління житлового господарства міської ради Світлана Пивоварова.

Проте, мало хто з житомирян (принаймні тих, у приватних секторах яких здійснювалася санітарне прибирання та обрізання зайвих гілок) приступив до роботи.

- Ми не можемо за рахунок міського бюджету виділяти мільйони, щоб вивозити сміття, викинуте на траси, узбіччя або просто за огорожу приватного сектора, - додала Світлана Пивоварова і закликала житомирян не смітити на вулицях, а жителям приватного сектора - укладати договори на вивезення сміття.

Офіційне отримання місця, звідки одна з 5 служб працючих у місті, забирає сміття, коштує всього 2 гривні.

Сумним є те, що незважаючи на наявність великої кількості таких договорів, проплат дуже мало. Таким чином більшість сміття і побутових відходів житомирян сьогодні ми можемо побачити в лісах, на трасах, по територіях приватних секторів, на прибирання яких місто витрачає великі кошти.
Коментарів: 0
avatar

Інші новини:Новини Житомира: