Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Середа, 21 Листопада 2018    08:30:16
  Журнал » Новини Житомира » Афіша » 2011 » Березень » 1 » 15:57:45

  У Житомирському клубі елітарного кіно покажуть драму «Легенда про піаніста»

  01 Березня 2011, 15:57:45 1696 Коментарі 0 Читать на русском языке
  У Житомирському клубі елітарного кіно покажуть драму «Легенда про піаніста»
  Музичну драму «Легенда про піаніста» італійського режисера Джузеппе Торнаторе покажуть 3 березня а Клубі елітарного кіно.

  Час: 3 березня (четвер), 18.30
  Місце: гуртожиток училища культури
  Адреса: вул. 1 травня 19/22 а
  У програмі: Обмін фільмами, слово кінознавця, спілкування
  Клубний внесок - 10 грн.

  Сюжет: Це фільм-епопея, бо на одному-єдиному кораблі вмістилася ціла епоха, цілий світ. Дивовижний світ музики, дружби, любові, страждання, що проходять перед очима героїв протягом багатьох років. Це історія геніального піаніста, який народився і все життя прожив на кораблі, де він прославився грою на роялі. Оповідання ведеться від імені його друга-сурмача, який грав з ним в оркестрі.

  Почалося все з того, що в перший день 20-го сторіччя на пароплаві «Вірджинія» в коробці з-під лимонів було знайдено немовля. Хлопчик виріс і провів все своє життя на величезному океанському лайнері, що курсує між Америкою і Європою, жодного разу не зійшовши на берег.
  Загадковим чином навчившись грати на роялі, Денні Будманн Т. Д. Лимон 1900-й став справжнім віртуозом і розважав публіку, граючи в ресторанному оркестрі. З ним пов'язані приголомшливі історії, а його життя перетворилося на красиву легенду.


  Коменатрів: 0
  avatar

  Новини Житомира: