Живой Журнал
Сегодня: Пн, 23 Апреля 2018    21:30:04
Головна » Новини Житомира » 2011 » Лютий » 17

Деякі дитячі майданчики встановлені минулою владою Житомира небезпечні для дітей - Дебой

17 Февраля 2011 2584 0.0 zhzh.com.ua
Сьогодні на засідання житомирського виконавчого комітету першим у списку виникло питання "Про реконструкцію та ремонт дитячих майданчиків у Житомирі у 2011 році".

Виявляється, у передвиборні вересень-жовтень 2010 року значна частина майданчиків (близько 27) встановлювалася самовільно, без відповідного затвердження, інвентаризації відповідних служб і без передачі на баланс ЖЕКів.

Деякі з них не доведені до остаточного техніко-експлуатаційного стану, тобто грати на них небезпечно. А нинішня влада в разі чого, відповідати за огріхи попередників не бажає.

Нинішній мер Житомира Володимир Дебой вважає, що, якщо людина взялася за безкорисливу добру справу - нехай доведе її до логічного кінця.

За пропозицією міського голови, міська рада зформує реєстр всіх дитячих майданчиків, встановлених у 2010 році з зазначенням осіб, або ж організацій, причетних до їх установки.

Якщо фахівці визначать що майданчик не відповідає сертифікаційним вимогам для передачі на баланс ЖЕКу або іншого КП, ініціатора встановлення такого майданчика зобов'яжуть за свій рахунок закінчити всі необхідні роботи.

Після інвентаризації та сертифікації "спонсорські" дитячі майданчики перейдуть на баланс міста.

У ті вереснево-жовтневі дні, які передували місцевим виборам
дитячі майданчики росли, як гриби після дощу


До процесу залучали навіть зірок естради ...

Представники команди Шелудченко таким чином налагоджувалі контакт зі своїми виборцямиЧастина з них, у тому чіслі й завдяки цим майданчиках,
опинилась у депутатському кріслі міської ради
Комментариев: 0
avatar