Живой Журнал
Сегодня: Пн, 23 Апреля 2018    09:35:27
Головна » Новини Житомира » 2011 » Лютий » 3

У Житомирі обрали нового голову федерації тріатлону Житомирської області

03 Февраля 2011 1610 0.0 zhzh.com.ua
Вчора 2 лютого в Житомирі відбулася позачергова звітно-виборна конференція обласної федерації тріатлону.

Один з наймолодших видів спорту за минуле десятиліття вже вкорінився на Житомирщині та дає хороші "врожаї". В усякому разі, завдяки успішним виступам на внутрішніх і міжнародних змаганнях Юлії Єлістратової, Єгора Мартиненка і ряду інших вихованців житомирських тренерів сьогодні тіатлон нашої області очолює рейтинг українських регіонів.

Очікуваної "рубки" між різними угрупованнями на конференції не відбулося, хоча і були неприємні висловлювання деяких делегатів.

Оскільки на конференції був відсутній без поважної причини голова федерації пан Башмаков, відкрив її і виступив зі звітом його заступник А. В. Крюков. На його адресу було і найбільша кількість закидів, хоча ті ж виступаючі визнавали, що працює тренер Крюков більше за інших, та й сам триатлон приніс до Житомира саме він.

Найбільш конструктивним виявився виступ Наталії Кирилович (до речі, першого тренера Ю. Єлістратової), яка окреслила шляхи виходу федерації з кризи. І, коли дійшла черга до виборів нового голови цієї громадської організації, абсолютна більшість делегатів проголосували саме за неї.

Заступником голови обрано Г. С. Мартинюк, а пост виконавчого директора федерації тріатлону дістався А. В. Крюкову. Незадоволених таким результатом конференції, схоже, не було, і тепер можна сподіватися, що успіхи житомирських триатлоністів ще помножаться.
Комментариев: 0
avatar