Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понедельник, 28 Сентября 2020    08:43:15
Житомир » Новини » Спорт » 2011 » Февраль » 3 » 20:46:20

У Житомирі обрали нового голову федерації тріатлону Житомирської області

03 Февраля 2011, 20:46:20 1809 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі обрали нового голову федерації тріатлону Житомирської області
Вчора 2 лютого в Житомирі відбулася позачергова звітно-виборна конференція обласної федерації тріатлону.

Один з наймолодших видів спорту за минуле десятиліття вже вкорінився на Житомирщині та дає хороші "врожаї". В усякому разі, завдяки успішним виступам на внутрішніх і міжнародних змаганнях Юлії Єлістратової, Єгора Мартиненка і ряду інших вихованців житомирських тренерів сьогодні тіатлон нашої області очолює рейтинг українських регіонів.

Очікуваної "рубки" між різними угрупованнями на конференції не відбулося, хоча і були неприємні висловлювання деяких делегатів.

Оскільки на конференції був відсутній без поважної причини голова федерації пан Башмаков, відкрив її і виступив зі звітом його заступник А. В. Крюков. На його адресу було і найбільша кількість закидів, хоча ті ж виступаючі визнавали, що працює тренер Крюков більше за інших, та й сам триатлон приніс до Житомира саме він.

Найбільш конструктивним виявився виступ Наталії Кирилович (до речі, першого тренера Ю. Єлістратової), яка окреслила шляхи виходу федерації з кризи. І, коли дійшла черга до виборів нового голови цієї громадської організації, абсолютна більшість делегатів проголосували саме за неї.

Заступником голови обрано Г. С. Мартинюк, а пост виконавчого директора федерації тріатлону дістався А. В. Крюкову. Незадоволених таким результатом конференції, схоже, не було, і тепер можна сподіватися, що успіхи житомирських триатлоністів ще помножаться.
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: