Журнал Житомира
Сегодня: Чт, 18 Октября 2018    13:59:32
Головна » Новини Житомира » 2011 » Січень » 13

УНП закликає владу Житомира підвищити якість житлово-комунальних послуг

13 Января 2011 1866 0.0 zhzh.com.ua
Житомирський осередок партії УНП закликає владу Житомира звернути увагу на невідповідність вартості комунальних послуг їх якості.

Нагадаємо, з початком нового року Житомирська міська влада привітала городян черговим подорожчанням послуг опалення і гарячої води. Згідно з рішенням міськвиконкому, цього року житомиряни платитимуть більше майже на 30% за тепло і майже на 25% - за гарячу воду.

Як зазначив голова управи Житомирської обласної організації УНП Едварт Тичина, «знову в центрі уваги міської влади виявилося не якість надання комунальних послуг, а їх вартість».

 - Те, що справжнім теплом у квартирах можуть похвалитися далеко не всі, а гарячої води як не було в місті, так, в більшості будинків, і немає, - схоже, міську владу аніскільки не хвилює, - зазначив Тичина.

Представник УНП вважає, що збільшення грошових надходжень від житомирян не піде на модернізацію підприємств-постачальників комунальних послуг. «Адже це вже не перше подорожчання, а поліпшень досі немає».

 - Цього року знову більшість будинків Житомира отримали тепло зі значним запізненням. І це незважаючи на абонплату за користування теплом, яку мешканці сплачують протягом усього року для утримання тепломережі в належному стані, - заявив представник УНП, додавши, що «велика частина жителів міста скаржаться на низьку якість послуг з теплопостачання, це стосується і низької температури в квартирах на нижніх поверхах будівель, і того, що початок ремонтних робіт на тепломережах часто збігається з настанням опалювального сезону».

Інші новини:

Комментариев: 0
avatar