Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 04 Марта 2021    21:31:10
Житомир » Новини » Економіка » 2008 » Июль » 29 » 10:38:32

Аналітики рекомендують купувати акції Житомиробленерго

29 Июля 2008, 10:38:32 3601 Коментарі 0 Читать на русском

Аналітики рекомендують купувати акції Житомиробленерго

Як відомо підприємство "Житомиробленерго" експлуатує розподільні електричні мережі, розташовані на території Житомирської області.

При підбитті підсумків за минулий рік його чистий прибуток склав  лише 220 тисяч гривень, що в 92,6 раз менше показника 2006 року (20,56 млн. грн). Тому загальні збори акціонерів в травні ухвалили рішення не виплачувати дивіденди за 2007 рік і направити весь чистий прибуток до резервного фонду, пише газета"
У планах правління підприємства передбачені цього року  капітальні вкладення в свій розвиток у розмірі $8,7 млн. Дві третини цієї суми буде інвестовано в розвиток мереж компанії. Другою по значущості статтею (15%) є заходи, направлені на зниження наднормативних втрат.
 
У рейтингу пайових цінних паперів ПФТС за 2007 рік акції "Житомиробленерго" зайняли 20 позицію в котирувальному листі другого рівня, повідомляє сайт Fundmarket.com.ua. В кінці березня цей торговий майданчик виключив з лістингу цінні папери ряду емітентів у зв'язку з їх невідповідністю вимогам перебування в котирувальному списку другого рівня, у тому числі і акції "Житомиробленерго".
 
За оцінкою аналітика "Родовід Банку" Владислава Куценко, цільова ціна акцій ОАО "Житомиробенерго" складає 9 гривень. Експерт рекомендує "тримати" акцію у зв'язку з відсутністю фінансових показників діяльності підприємства за другий квартал 2008 року і наближенням поточної ціни акції до справедливої.
 
- Акція "Житомирообленерго" - одна з  найдешевших серед вітчизняних обленерго. Її справедлива вартість складає 3,23 долара. Ми рекомендуємо її купувати -, затверджує аналітик інвестиційної компанії  "Трійка Діалог Україна" Ірина Цегельник.
 
При цьому біржовими фахівцями даються хороші прогнози щодо потенціалу підприємства.

ДОВІДКА: У 1897 році була введена в дію перша в Житомирі невелика стаціонарна електростанція. У 1965 році створено "Підприємство Житомирських електромереж", в яке через п'ять років влилися Бердичівська, Коростенськая і Новгород-Волинськая електричні мережі. У 1996 році створена Державна акціонерна енергопоставляюча компанія "Житомиробленерго". До неї увійшли 26 районних електромереж і три обласні підприємства. Весною 2001 року компанія VSE (Словаччина) придбала на конкурсі 75,55% акцій "Житомиробленерго". Вона виграла конкурс, запропонувавши за контрольний пакет підприємства 190 млн. грн.
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Новости партнеров

Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: