Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Четвер, 17 Січня 2019    17:42:06
  Журнал » Новини Житомира » Кримінал » 2008 » Червень » 23 » 17:21:18

  Колишній начальник ТТУ Житомира Андрій Амелін завищував собі зарплату

  23 Червня 2008, 17:21:18 2557 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Колишній начальник ТТУ Житомира Андрій Амелін завищував собі зарплату

  Як заявив на останньому засіданні голова Житомирської обласної адміністрації Юрій Забела,  в ході перевірки КРУ з'ясувалося, що колишній начальник Житомирського трамвайно-тролейбусного управління Андрій Амелін отримував щомісячно зарплату зі всіма надбавками в сумі близько 15 тисяч гривень.

  Основною доплатою начальникові була надбавка "За високі досягнення в праці", хоча очолюване ним підприємство було повним банкротом, пише газета "20 хвилин".
   
  Недофінансування з боку міськради, недокомпенсація перевезення пільговиків, низькі тарифи на перевезення пасажирів – це чинники, які істотно впливали на проблеми транспортників. Але, виявляється, важливою була і та обставина, що керівництво підприємства набагато завищувало собі зарплату.
   
  - Якби ми знали, скільки сам собі платить Амелін, ми б його тролейбусом переїхали, - обурюється 36-річна Валентина, що працювала у той час кондуктором і що «вибивала» з пасажирів гроші буквально по копійках. – Його щастя, що він вчасно «змився».
   
  Нагадаємо, в Житомирському ТТУ виникла затримка з виплатою заробітної плати, водіям і кондукторам трамвайно-тролейбусного управління, в слідстві чого 19 лютого 2008 року  тролейбуси і трамваї не вийшли на маршрути міста, оголосивши страйк.
   
  Пізніше  23 травня, мер Житомира Вера Шелудченко, звільнила Андрія Амеліна з посади за власним бажанням. Причини звільнення мер тоді не назвала.
  Коментарів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: