28 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Звернення Сухомлина. Мер розповів про житло для переселенців і військових та переїзд ліцею №25

Звернення Сухомлина. Мер розповів про житло для переселенців і військових та переїзд ліцею №25

  • Фото: соцмережа
  • 13 травня, 2022 8:47
  • 602

Житомир включили в державну програму будівництва житла для вимушених переселенців. Також на квартири можуть розраховувати військовослужбовці. Наразі ведуться перемовини з Міноборони.

Про це у вечірньому зверненні 12 травня розповів міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Житло для переселенців

"У нас в Житомирі, в області перебуває велика кількість біженців. І спочатку тільки декілька областей були включені в державну програму по будівництву житла для переселенців. Це для нас теж дуже важливо, важливо, щоб місто не втрачало своїх мешканців і важливо прихистити тих людей, які втратили житло на окупованих територіях і які виїхали, які патріоти України. Тому тут вдячність і Кабінету міністрів, в першу чергу, Віталію Івановичу Бунечку за те, що все ж пропрацював, і Житомир включили до цієї програми. Сьогодні подали ділянки на будівництво 50 тисяч квадратних метрів і маємо надію, що держава по цій програмі побудує у місті Житомирі це житло", - зазначив Сухомлин.

Житло для військовослужбовців

"Також сьогодні був у Києві, з Міністерством оборони спілкувалися про квартири для наших військовослужбовців. Зараз іде війна, але вони повинні мати надію на те, що вони отримають своє житло. І, знаєте, поки що є обережний оптимізм, наступна зустріч буде приблизно у наступну середу, і є можливість, я думаю, отримати на Житомир велику кількість квартир для військових нашого гарнізону. Тому далі будемо над цим працювати", - сказав мер міста.

Переїзд ліцею №25

"Вчора подивився відео, коли наші маленькі житомиряни, працівники, колектив 25-го ліцею останнім дзвоником прощалися з 25-м ліцеєм. Але ми обов’язково відбудуємо цей чудовий ліцей, і діти повернуться. Я вже казав, що ескізний проєкт є, починаємо робити робочу документацію, але будівництво такого закладу… Тим більше, ми хочемо, щоб він був символом відновлення Житомира, був сучасний, європейський. І це кошти. Поки що держава навіть забороняє фінансування капітальних видатків. Ми навіть не можемо заплати за проєкт, тому ми шукаємо і спонсорські кошти, і по-різному виходимо з цієї ситуації. Але потрібно вже його робити, щоб якомога швидше його відбудувати. Тому вийде спілкування з міністром освіти, для того, щоб нам передали деякі корпуси професійно-технічного училища у центрі міста для того, щоб за літній період ми могли зробити через поточний ремонт облаштування класів. Не розривати ліцей на 5-6 локацій, не розпорошувати класи ліцею і колектив на інші наші учбові заклади, зберегти колектив, зберегти ось цей дух 25-го ліцею. І вже після того, як ми побудуємо новий, знову зібратися всім у чудовому, новому, великому символі відновлення Житомира", - розповів міський голова Житомира.

Поділитись

Новини по темі: