Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Завершення реконструкції водомереж планується на початку серпня

Завершення реконструкції водомереж планується на початку серпня

  • Фото: КП "Житомирводоканал"
  • 23 червня, 2022 10:09

Реконструкційні роботи магістрального трубопроводу, частиною якого є дюкерний перехід через р. Кам’янку, тривають.

Про це повідомляє жителів міста Житомирводоканал.

«Ділянка водогону на вулиці Каховській стала одним із найбільших викликів у ході реалізації проєкту "Розвиток міської інфраструктури-2". Провівши земляні і підготовчі роботи для перекладки трубопроводу, що пролягає на вул. Каховській, підрядна організація зрозуміла, що єдиний вихід, який дозволить продовжити роботи із реконструкції магістральної мережі, — повністю вивести аварійний трубопровід із експлуатації. Процес паралельного прокладання нової мережі та функціонування старої виявився неможливим — через дірки зношеної труби витікала вода і затоплювала місце проведення робіт», — коментують ситуацію спеціалісти.

За рік підрядною організацією «КСМ-ГРУП», яка займається даним проєктом, було прокладено 1,5 км магістральної мережі, що підлягала реконструкції. Водогін простягнувся через 18 вулиць міста, що становить більше половини домоволодінь у ньому

Підрядною компанією повідомляється, що в липні продовжиться процес перекладки 160 м склопластикової та 300 м поліетиленової водогінної труби, а на серпень заплановано введення нового трубопроводу в експлуатацію.

Наразі підрядники займаються зварюванням поліетиленових труб, які надалі методом санації будуть прокладені до водопровідної камери на р. Кам’янка. Останнім етапом стане реконструкція 600 м трубопроводу по інший бік річки.

Повне завершення проєкту «Розвиток міської інфраструктури-2» з реконструкції магістральних мереж планується осінню. Результатом 2-х років безперервної роботи стане оновлення 10 км водопровідних мереж. Заміна зношених ділянок трубопроводу на нові дасть змогу зменшити втрати води, мінімізувати наслідки її вторинного забруднення та нормалізувати тиск подачі води.


Поділитись

Новини по темі: