26 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • В наступному місяці у Житомирі почнуть зведення будинку для ВПО: оснастять меблями і технікою

В наступному місяці у Житомирі почнуть зведення будинку для ВПО: оснастять меблями і технікою

  • Фото: ЖМР
  • 26 лютого, 2024 12:15

Представники НЕФКО та Представництва Європейського Союзу в Україні обговорили статус реалізації проєкту з будівництва житла для ВПО.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Будівельний майданчик розташований на провулку Червоному в Житомирі. Вже в наступному місяці там розпочнеться спорудження чотирьох чотириповерхових будинків для ВПО у межах програми «Житло для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та відновлення звільнених міст в Україні».

Програма фінансується  Європейським Союзом  і реалізується під управлінням Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО.

«Квартири – одно- та двокімнатні, будуть оснащені побутовою технікою та меблями. У цих будівлях зможуть комфортно себе почувати й люди з обмеженими можливостями. Адже оселі, що розташовані на перших поверхах, будуть ще й інклюзивними (санвузли суміщеного типу, душові з відкидними сидіннями, поручні біля сантехнічних приладів)», — зазначають в ЖМР.


Фото: Житомирська міська рада

Прибудинкова територія та укриття також будуть побудовані з урахуванням потреби маломобільних груп населення. На кожному будинку встановлять сонячні панелі, а квартири опалюватимуться від центрального теплопостачання на альтернативному паливі. Облаштують і паркувальні місця, дитячий майданчик, зелені зони й зони відпочинку.

«Співпраця з іноземними партнерами та міжнародними організаціями задля відновлення та розвитку нашої громади продовжується. Будівельні роботи в межах проєкту лише розпочинаються, про всі подальші етапи реалізації будемо інформувати через офіційні канали комунікації Житомирської міської ради», — наголошують у міській раді.


Фото: Житомирська міська рада

Поділитись

Новини по темі: