25 червня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі знайшли водія, котрий переїхав собаку і залишив тварину помирати

У Житомирі знайшли водія, котрий переїхав собаку і залишив тварину помирати

  • Фото: Патрульна поліція
  • 24 червня, 2025 18:21

“Ми розшукали водія, який наїхав на собаку та залишив її помирати”, - повідомляє пресслужба патрульної поліції. 

Учора, під час моніторингу соціальних мереж, ми виявили відео, на якому невстановлений водій автомобіля Mitsubishi, заїжджаючи на прибудинкову територію скоїв наїзд на собаку, - йдеться у коментарі.

Сьогодні патрульні розшукали авто та водія, який зізнався, що він був за кермом учора, та близько 12-ї години, на вулиці Вільський Шлях наїхав на собаку.

23 червня неподалік багатоповерхівки на Вільському Шляху в місті Житомирі водій позашляховика допустив наїзд на собаку. Відео з фіксацією події набуло широкого розголосу в соціальних мережах: собака за кілька хвилин після події загинув. Водій автівки після вчиненого зупинився, однак згодом поїхав геть, не зробивши нічого для порятунку тварини, - коментують у поліції.

Водій - 20-річний житомирянин. Автомобіль, на якому рухався молодик, вилучено, сам же причетний нині пояснює свої дії слідчим. Усі обставини правопорушення встановлюються.

За фактом наїзду на тварину займаються слідчі. Авто евакуйовано на арешт арештмайданчик.

За ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) ККУ, передбачене покарання у вигляді обмеження волі на строк від 1 до 3 років або позбавлення волі на строк від 2 до 3 років з конфіскацією тварини.

Якщо ви стали очевидцем правопорушення, одразу звертайтесь на лінію 1️02.

Поділитись

Новини по темі: