14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі вперше відбудеться виставка-ярмарок домашніх брендів «ДоБре»

У Житомирі вперше відбудеться виставка-ярмарок домашніх брендів «ДоБре»

  • Фото: ЖМР
  • 28 червня, 2024 14:21

13 липня у Житомирі відбудеться виставка-ярмарок товарів, що виробляються локальними виробниками в рамках проєкту «ДоБре» («Домашні Бренди»). «ДоБре» це бренд місцевого виробника.

Повідомляє 28 червня пресслужба Житомирської міськради.

Мета проєкту – збільшення пізнаваності місцевого виробника, підвищення лояльності до місцевої продукції, збільшення продажів товарів локальних підприємців, підвищення інтересу до продукції, виготовленої в Україні, а саме – у Житомирі.

"Запрошуємо підприємців долучитися до заходу та познайомити споживачів з продукцією власного виробництва", - йдеться в повідомленні.

Реєстрація:  https://docs.google.com/.../1FAIpQLSc3m60fxRg.../viewform...

Захід відбудеться в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку ініціювали Європейський Союз та уряд Німеччини. Захід став можливий за рахунок додаткового фінансування уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Поділитись

Новини по темі: