Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі є проблеми з виплатою заробітної плати бюджетникам та комунальникам

У Житомирі є проблеми з виплатою заробітної плати бюджетникам та комунальникам

  • Фото: ілюстративне / flickr.com
  • 20 травня, 2022 9:57

У Житомирі працівники бюджетних установ та комунальних підприємств не отримали заробітну плату. Міський голова Сергій Сухомлин закликав містян поставитися до ситуації з порозумінням й зазначив, що невдовзі гроші виплатять.

"Комунальні підприємства Житомира досі не отримали заробітної плати. Сьогодні (19 травня, – ред.) тільки казначейством профінансовано бюджетників, хоча кошти ми подали ще десять днів тому. Тут повинні всі розуміти, що в країні важка в тому числі фінансова ситуація. Всі європейські країни, США кажуть про допомогу, але кошти, я думаю, ще не зайшли", – сказав мер міста у вечірньому зверненні.

За словами Сухомлина, заробітні плати мають почати виплачувати вже 23 травня.

"Шановні працівники комунальних підприємств, ми всі повинні зрозуміти, що в країні складна ситуація, я думаю, що в понеділок ви отримаєте заробітну плату. Держава робить все для того, щоб вийти з цієї фінансової ситуації. Половина бізнесу в країні фактично не працює, половини податків немає, і величезна надія лише на допомогу з Європи і Сполучених Штатів, тому приймаймося. Кому необхідно допомогти продуктовими народами – звертайтеся до нашого соцзахисту, будемо допомагати", – зазначив мер Житомира.

Також під час звернення Сухомлин повідомив, що покращилась ситуація з виплатою заробітної плати військовим. 

"Я спілкувався з командирами і з бійцями різних рівнів, щоб з’ясувати ситуація майже по всім бригадам. Вони майже всі отримали заробітну плату, тут ситуація нормалізувалася і все буде добре", – наголосив Сухомлин.

Поділитись

Новини по темі: