10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У трамваях Житомира кондуктори працюватимуть лише в ранковий та вечірній час пік

У трамваях Житомира кондуктори працюватимуть лише в ранковий та вечірній час пік

  • 2 серпня, 2022 10:28

Із серпня в трамваях Житомира обмежили час роботи кондукторів. Вони працюватимуть вранці та ввечері, коли потік пасажирів найбільший. 

Про це повідомляє "Суспільне" з посиланням на заступника Житомирського міського голови Олександра Шевчука.

З його слів, зараз кондукторів ставлять в години пік. Решту часу оплачувати проїзд потрібно буде за допомогою валідатора чи у водія трамвая.

Скорочувати кількість кондукторів у трамваях і тролейбусах Житомира розпочали з початку 2022 року. Станом на серпень на трамвайно-тролейбусних маршрутах залишилося працювати менше половини кондукторів. В подальшому їх планують взагалі зняти з маршрутів.

"Зараз у нас останній, четвертий етап. Зі 180 кондукторів залишилося 72. До кінця третього кварталу кондуктори залишаються, вони будуть працювати. Натомість збільшиться кількість контролерів. Зараз на маршрутах електротранспорту працює 24 контролери. До кінця року їх кількість планують збільшити до 36", – розповідає Олександр Шевчук.

Водійка трамвая Людмила Шуляк каже, що вона не підтримує таких нововведень.

"Це для нас дуже незручно, водій має відповідати за безпеку руху. Я не маю права їхати до того часу, поки не видам квитки, я мушу стояти на зупинці. Ми до цього ставимося негативно", – каже Людмила Шуляк.

Поділитись

Новини по темі: