10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Тролейбус №15 змінить схему руху: він з'єднає Корбутівку з Великою Бердичівською

Тролейбус №15 змінить схему руху: він з'єднає Корбутівку з Великою Бердичівською

  • Фото: transphoto.org
  • 5 липня, 2022 12:29

У Житомирі схему руху тролейбуса №15 планують змінити вже до кінця літа. Наразі він курсує з мікрорайону Корбутівка через вулицю Фещенка-Чопівського. Натомість планують, аби він курсував через Велику Бердичівську.

Про це повідомляється в сюжеті телеканалу СК1.

"Планувався ремонт Театральної, був замінений борт, збільшився радіус самого повороту з вулиці Театральної на вулицю Велику Бердичівську, що дає можливість повернути тролейбусу", - розповідає заступник міського голови Олександр Шевчук.

Перший етап, а саме встановлення нових бетонних опор, вже завершили силами трамвайно-тролейбусного управління. Наразі готуються до наступного етапу роботи - перенесення контактної мережі на нові опори та демонтаж старих опор.

У міській раді запевнили, що вулицю Фещенка-Чопівського без транспорту не залишать.

"В подальшому тролейбус, який ходить з Корбутівки, буде курсувати і по Фещенка-Чопівського, і по вулиці Великій Бердичівській, що дасть можливість зв'язати Корбутівку з Бердичівською від Театральної до вулиці Шевченка", - повідомив Шевчук.

Зважаючи на плани ЖМР можна припустити, що тролейбус №15 курсуватиме за наступною схемою: Гідропарк - вул. Чуднівська - вул. Дмитра Донцова - вул. Любарська - вул. Мала Бердичівська - вул. Театральна - вул. Велика Бердичівська - вул. Шевченка - вул. Фещенка-Чопівського - вул. Дмитра Донцова - вул. Мала Бердичівська - вул. Леха Качинського - вул. Чуднівська - Гідропарк.

Поділитись

Новини по темі: