28 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Сухомлин розповів, коли в Житомирі продовжиться ремонт доріг

Сухомлин розповів, коли в Житомирі продовжиться ремонт доріг

  • Фото: Перший Житомирський
  • 11 травня, 2022 10:01

Міський голова Сергій Сухомлин у вечірньому зверненні 10 травня торкнувся теми міської інфраструктури. За словами мера, активний ремонт доріг не проводиться, бо держава заборонила витрачати кошти на капітальні видатки.

Сухомлин сподівається, що вже найближчим часом капремонти продовжаться.

"Складні ситуації з бюджетом. І на рівні держави заборонено витрачати кошти на капітальні видатки, тому ремонт доріг іде не тими темпами, яким нам хотілось би. Але, я думаю, що найближчим часом уже розблокують і можливість фінансування ремонту доріг буде. І ми будемо це робити, ми вже давно готові", – зазначив Сухомлин.

Також міський голова пояснив, чому в будинках у центрі Житомира низький тиск подачі води.

"Ставили питання з приводу тиску води. Дійсно, у нас приблизно 25 будинків у центрі міста залишаються без нормального тиску в години пік, верхні поверхи. Коли ми переключали вже на новий водогін – ще приблизно 700 метрів труби вивели, – там нема труби, фактично одна труха, і нам потрібно її замінити. Тому робимо цю заміну, і от в цей час тиск в цих 20 приблизно будинках, на жаль, буде невеликий. Відпрацьовуємо кожен будинок окремо, намагаються збільшити тиск бригади водоканалу в кожному будинку окремо. Будемо бити, щоб ці незручності прибрати якомога швидше", – додав мер міста.

Нагадаємо, в середині лютого у Житомирі розпочали капітальний ремонт вулиці Київської.

Поділитись

Новини по темі: