3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Резиденція Миколая та програма розваг: у Житомирі проводитимуть новорічні свята лише для дітей

Резиденція Миколая та програма розваг: у Житомирі проводитимуть новорічні свята лише для дітей

  • Фото: ілюстративне
  • 23 листопада, 2023 18:49

Цьогоріч у Житомирі скоротять святкові новорічні заходи і проводитимуть їх лише для дітей та підлітків. Масштабних заходів не проводитимуть взагалі.

Про це розповіла начальниця управління культури Житомирської міської ради Ілона Колодій, передає ЖМР.

За її словами, святкові заходи скоротили через вимоги, пов'язані з воєнним станом. Новорічну ялинку також не планують встановлювати.

З 1 грудня планують відкрити резиденцію Святого Миколая. Цьогоріч «Резиденція Святого Миколая» діятиме в Домі Української культури. Таке рішення прийняли члени виконавчого комітету міської ради.

«В умовах воєнного стану, ми не будемо організовувати великих святкувань, але діти чекають свято, їм потрібно подарувати казку. Тому ми організовуємо резиденцію Святого Миколая, куди можна принести лист та весело і цікаво провести час», – говорить Ілона Колодій.

В межах організації новорічних та різдвяних привітань дітям та підліткам пільгових категорій вручать подарунки.

Інтерактиви для дітей організують на 12-ти локаціях Житомирської громади. З 4 грудня організують анімаційну програму в мікрорайонах для дітей, які не можуть або не хочуть приїздити до резиденції Святого Миколая.

Зі слів Ілони Колодій, на організацію святкової програми для дітей планують витратити до 100 тисяч гривень. У цю суму входять транспортні послуги, анімаційна програма, матеріали для проведення майстер-класів. Також раніше через платформу "Prozorro" закупили дві з половиною тисячі солодких подарунків для дітей вартістю 94 гривні за штуку.

Працюватиме резиденція з 12:00 до 19:00 з 1 до 23 грудня (7 грудня – вихідний день) та з 12:00 до 16:00 24 грудня. На дітей чекатимуть інтерактиви, майстеркласи, святкові розваги.

Попередній запис груп від 10 дітей — за номером телефону +38068-500-80-90.

Поділитись

Новини по темі: