30 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Олімпійські чемпіони стали друзями-волонтерами Центру захисту тварин у Житомирі

Олімпійські чемпіони стали друзями-волонтерами Центру захисту тварин у Житомирі

  • Фото: Центр захисту тварин
  • 19 квітня, 2024 10:54

У КП "Центр захисту тварин" ЖМР з’явилися нові друзі-волонтери. Центр співпрацюватиме з триатлоністкою Юлією Єлістратовою та з організаціями "Athletes for Ukraine" й "Залізна країна". 

Про це 19 квітня інформує Житомирська міськрада.

"Ця співпраця і допомога дуже вчасна, — говорить Олександра Мельник, директорка Центру. — Це і приклад хорошої справи для людей та популяризація гуманного ставлення до тварин".

Основна діяльність центру захисту тварин — тимчасове утримання з метою пошуку господарів та регулювання чисельності безпритульних тварин. За 7 років роботи тут стерилізували понад 8 тис. безпритульних собак і котів, надають і ветеринарні послуги.

Близько 30-ти із 40-ка тварин, які перебувають в Центрі, шукають господаря. Це тварини після "людських зрад": їх викинули, позбулися або неналежно утримували.

Юлію Єлістратову найбільше вразили песики з окупації. Піт, Олівер і Брюс — переселенці з Бородянки. Там, у місцевому прихистку, вони зустріли війну, пережили місяць без їжі та води в замкнутих вольєрах. Вижили… А реабілітацію почали вже у Житомирі.

Завдяки волонтерам Центр отримав необхідні для життя тварин товари: близько 500 кг корму, смаколики, іграшки, ліжечка.

"Центр підтримуватимуть і надалі й видно, що тут про тварин дбають", - каже Юлія Єлістратова.

Міжнародна організація "Athletes for Ukraine" заснована в березні 2022 року в Німеччині олімпійським чемпіоном з біатлону Йенсом Штайнигеном. Її член Майкл Рот каже: «Багато людей в Україні потребують допомоги, але ж і безліч тварин забуті».

Наразі волонтери спрямовують допомогу на житомирський регіон.

Фото: Центр захисту тварин

Поділитись

Новини по темі: