15 квітня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Незаконний паркан біля Тетерева демонтують рішенням виконкому, – Сергій Сухомлин

Незаконний паркан біля Тетерева демонтують рішенням виконкому, – Сергій Сухомлин

  • Фото: скриншот відео Олександра Швецова
  • 17 лютого, 2024 16:20

Компанія, що незаконно встановила паркани на прибережній зоні Тетерева отримала претензію. У разі, якщо фірма самовільно не забере огородження, їх буде демонтовано рішенням виконавчого комітету. Засідання планується на наступному тижні.

Про це у прямому ефірі в Фейсбук розповів міський голова Сергій Сухомлин.

"З приводу зверення щодо обмеження доступу до річки, парканів на Корбутівці, складено претензію та відправили компанії, яка орендує цю землю - компанія "Олсан". Вони мають прибрати та відкрити доступ до берегу. Якщо ні, то на наступному тижні виконком приймає рішення і робимо демонтаж", - зазначив Сухомлин.

У своєму зверненні міський голова розповів про допомогу військовим, про роботу проєкту "Житомирського дрону". Тут є певна нестача тестувальників, адже надходить велика кількість дронів з різних куточків України. Також японці допомагатимуть з створенням в Житомир центру реабілітації для військових.

Детальніше в відео:

Нагадаємо, що Журнал Житомира повідомляв про те, що громадський активіст Олександр Швецов вимагає прибрати паркан з прибережної зони річки Тетерів у Житомирі. На місце загородженої території було викликано поліцію, слідчих, представників архітектури та екології міста. Кожна інстанція склала протокол. Напередодні Швецом зустрівся з міським головою щодо вирішення ситуації.

Поділитись

Новини по темі: