26 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Мер сказав – мер зробив: з Михайлівської зникли аніматори та торговці

Мер сказав – мер зробив: з Михайлівської зникли аніматори та торговці

  • Фото: Журнал Житомира
  • 1 листопада, 2023 15:10

Вулиця Михайлівська повертається до свого звичного вигляду із затишними кавʼярнями та творчими виступами. З пішохідної вулиці зник танцюючий ведмідь та нескінченна кількість торговців.

Напередодні міський голова Сергій Сухомлин заявив, що на Михайлівській приберуть торгівлю та активності, які порушують вечорами громадський порядок.


Фото: Дмитро Стецько

Мер міста сказав, що Інспекція з благоустрою та поліція наведуть лад на пішохідній вулиці, адже у воєнний час недоречна гучна музика і веселі танці з аніматорами.

«Потрібно більше людям нагадувати, що йде війна», — наголосив Сухомлин.

Журнал Житомира пройшовся вулицею Михайлівською вдень та ввечері, і схоже, мер справді виконав свою обіцянку, прибравши стихійну торгівлю та танцюючих аніматорів з вулиці.


Фото: Журнал Житомира

Як вдень, так і ввечері вулицею продовжує курсувати дитячий потяг, який має дозвіл на свою діяльність. Зникли прилавки з іграшками та продавці квітів. Художники продають картини, а артисти співають пісень.


Фото: Журнал Житомира

 

Проте, на вулиці все ще можна помітити навʼязливих хлопців у костюмах, що рекламують суші та продавців кульок.


Фото: Журнал Житомира

Тішить, що зі своїми виступами на Михайлівську повернувся лялькар Сергій Соловйов.

«За вашої підтримки все можливо. Дякую. "Вулиця" це щирі глядачі. Це постійний екзамен. Це найтісніший контакт і імпровізація. Тому, на мій погляд, як би високо не злетів артист, час від часу він має себе випробувати на вулиці. Дехто з вулиці починає, а де хто на вулиці закінчує...Поки матиму змогу, буду залишатись на вулиці», — зазначив артист у соціальній мережі.

Поділитись

Новини по темі: