10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • "Ллялося по стінах": у Житомирі під час зливи затопило під'їзд багатоповерхового будинку

"Ллялося по стінах": у Житомирі під час зливи затопило під'їзд багатоповерхового будинку

  • Фото: ілюстративне / unsplash
  • 3 серпня, 2022 13:33

1 серпня вечері в Житомирі пройшла злива та гроза. Дощ не вщухав декілька годин й підтопив не лише вулиці, а й деякі будинки. В той вечір не пощастило мешканцям багатоповерхівки на вулиці Гагаріна, 24. Другий під'їзд будинку залило водою.

Місцеві жителі в коментарі Суспільному розповіли, що під'їзд заливало так, ніби даху взагалі немає.

"Ллялося по стінах повністю, я не знаю чому так, – розповідає Юрій Крисан. – Я думав, що люк відкритий. Тут зливова мережа стоїть, може вона мала. Воно текло і по щитових приборах, і по стелі, і там, де лампочки у коридорі, дякувати Богові, що нічого не замкнуло".

Прибиральниця Марія каже, що коли прийшла на роботу о сьомій ранку, вхід у під'їзд був залитий водою.

"Води повно, – каже Марія. – Я віником згребла і почала все прибирати. Там, де ямка – було залито: і поріг, і вхід. І вода просто тут стояла. Ось тут іде зливова система, але її нещодавно чистили і нічого такого не було".

Цей будинок обслуговує компанія "Коменерго-Житомир". За словами директора Павла Піщуліна, другого серпня зранку аварійна бригада обстежила під'їзд та визначила причини затоплення.

"Були зливи, зливостоки не справлялися, не встигали приймати воду, – каже Павло Піщулін. – Крім того, ми дістали із зливової комунікації пляшки. Спрацювала бригада. Будемо залучати й уповноважених осіб, щоб стежили, щоб сторонні люди не лазили по даху, а ми, в свою чергу, збільшимо періодичність профілактичних робіт по зливовій системі".

Поділитись

Новини по темі: