28 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Як виглядають модульні укриття за 2 тижні після встановлення: чи з'явились обіцяці двері, вентиляція та світло

Як виглядають модульні укриття за 2 тижні після встановлення: чи з'явились обіцяці двері, вентиляція та світло

  • Фото: Журнал Житомира
  • 29 серпня, 2023 10:48

У різних куточках Житомира вже встановлено чотири модульних укриття, які створені для захисту громадян від уламків і вибухової хвилі.

За інформацією порталу Prozorro, договір з підрядником діє до 31 грудня 2023 року. Загальна вартість укриттів становить 6 750 000 грн


Фото: скриншот сайту Prozorro

Згідно з договором, будівельники встигають виконати роботи. А ось обіцяні ЖМР терміни не витримані.

14 серпня міська рада зазначила, що для завершення робіт зі встановлення та оснащення укриттів підряднику потрібно близько двох тижнів.

«Підрядник, який монтує модулі, ще має встановити двері, облаштувати вентиляцію, електрощитову, розвести живлення під освітлення, встановити місця для сидіння, оснастити приміщення ємністю для питної води, аптечкою та вогнегасником. Ця частина роботи прописана у договорі. Щоб завершити всі роботи підряднику потрібно ще близько двох тижнів», — йдеться у повідомленні ЖМР.

Журнал Житомира рівно за 2 тижні після заяви ЖМР відвідав модульні укриття та дізнався, чи завершені вже ремонтні роботи в них.

 

Укриття у сквері на Лятошинського

 

На Лятошинського поки що встановлений каркас та пофарбований у сірий колір. Всередині не ідеально чисто, проте туалет з цього укриття, на щастя, не зробили. Ані дверей, ані освітлення, місць для сидіння чи ємності з питною водою поки що не видно.


Фото: Журнал Житомира

 

Модульне укриття на Крошні

 

Відпочиваючим скверу на Крошні пощастило трішки менше, адже окрім незавершених робіт всередині приміщення на них чекають сюрпризи: купки, калюжки та сміття. Хоча, відповідні «сліди» швидше за все і є наслідком відпочинку людей в сквері та укритті. Ремонтні роботи в укритті навіть не починались, а навколо нього лежать гнилі грушки, які попадали з дерева поруч.


Фото: Журнал Житомира

 

Укриття на Польовій

 

Наразі це найбільше модульне укриття, проте і в ньому проводити ремонт ніхто не поспішає. «Коробку» лише пофарбували. Поруч з укриттям мішки зі сміттям та кілька пляшок. Схоже, працівники не встигли після себе прибрати. Фото саме цього укриття оприлюднила Житомирська міська рада під постом про завершення робіт за два тижні.


Фото: Журнал Житомира

 

Укриття на майдані Корольова

 

Це модульне укриття встановили зовсім недавно, отож ЖЖ вирішили навіть не перевіряти його стан. Там встановлено лише каркас.

Загалом, за словами міської ради, в Житомирі планують встановити шість модульних укриттів.

«Це укриття для тих, кого тривога застала безпосередньо на вулиці. Найпростіші укриття є у будинках, школах… Але якщо людина далеко від дому чи у справах проходить повз, то якраз цими модульними укриттями можна буде скористатися», — зазначає каже заступник міського голови Олександр Шевчук. 

Почекаємо ще два тижні. Можливо ремонтні роботи просунуться вперед.


Фото: Житомирська міська рада

Поділитись

Новини по темі: