17 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • «Фото за донат»: житомирські фотографи доєднались до благодійної ініціативи

«Фото за донат»: житомирські фотографи доєднались до благодійної ініціативи

  • Фото: надала Валентина Петрук
  • 28 травня, 2024 10:31

Робити благодійні фото мотивує бажання втілити добру справу та допомогти захисникам. А також – подарувати людям приємні емоції та залишити їх у пам’яті

Останнім часом набирають популярності благодійна ініціатива «Фото за донат». Це чудова можливість порадувати себе двічі, а саме  допомогти нашим воїнам нищити ворога, а себе потішити гарними кадрами на згадку про добру справу.

Житомирська фотографиня та журналістка Валентина Петрук таким чином закрила важливий збір для бійців. Про це вона розповіла кореспондентці Журналу Житомира.

«Взагалі ідея виникла спонтанно, я брала інтерв'ю у чоловіка, який також проводить такі акції. Мій знайомий в той час відкрив збір для бригади, яку він особисто знає. Тому я вирішила також долучитися та робити фото за донат», —  розповіла вона.

Фотографи та фотографині із різних міст висувають умови, які мають виконати їх підписники, котрі хочуть долучитися до акції, такі як: бути підписаним на їх сторінки в соціальних мережах, поставити лайки на фото та робити репости, а  головне це має бути донат від 100 або 300 гривень. Після дати завершення акції проводиться зйомка та обирається переможець, а зібрані кошти перераховуються на ЗСУ.

Про труднощі, які виникали та чи вдалося закрити збір Валентина також розповіла:

«Спочатку я поставила ставку від 300 гривень, охочих було багато, але коли підняла - люди перестали взагалі долучатись. Приблизно через тиждень охочих взагалі не було і це розчаровувало, бо донати маленькі та збір не просувається. Але все ж таки збір ми закрили, а куплені дрони наші хлопці вже протестували».

Така ідея є гарним залученням до зборів, аби наші захисники відчували нашу підтримку та били ворога сильніше.

«Така моя подібна акція проводилась вперше, але можливо в майбутньому спробую ще», — на завершення сказала Валентина.

Синюк Ольга 

Поділитись

Новини по темі: