28 листопада, 2023
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Цілодобово у 2 зміни: дорожники Житомира відзвітували про готовність до зими

Цілодобово у 2 зміни: дорожники Житомира відзвітували про готовність до зими

  • Фото: ЖМР
  • 15 листопада, 2023 19:10

Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» для зимового утримання вулично-дорожньої мережі привело у готовність 53 одиниці комунальної техніки.

Про це 15 листопада інформує Житомирська міська рада.

За словами керівника комунального підприємства Андрія Омельчука, для координації безперебійної роботи передбачено цілодобове чергування інженерно-технічних працівників.

«Обслуговування вулично-дорожньої мережі Житомирської міської територіальної громади в зимовий період розроблено графік чергувань особового складу та перелік задіяних машин та механізмів. Також розроблено графік, що передбачає цілодобову роботу підприємства у 2 зміни. Це 4 бригади по 12 одиниць техніки в кожній», — говорить він.

Також КП УАШ має договір підряду на прибирання снігу і зможе залучити додаткову техніку в разі потреби.

«На сьогодні КП УАШ вже заготовлено протиожеледні матеріали: піскосуміш для обробки доріг - 2,6 тис. тонн; бішофіт рідкий для обробки тротуарів – 5 тонн; бішофіт сухий для обробки тротуарів - 22 тонни», — розповідає Андрій Омельчук і додає, що підприємством придбано кам'яну сіль та пісок, тож до кінця року заплановано виготовити 9,5 тис.тонн піскосуміші.

Нагадаємо, що у Житомирській області до кінця тижня можливі морози й навіть перший сніг. 

Дорожні служби області також прозвітували 15 листопада, що готові до погіршення погодних умов.

Поділитись

Новини по темі: