21 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Черешня та полуниця впали в ціні: попит на сезонні овочі та фрукти на ринках Житомира

Черешня та полуниця впали в ціні: попит на сезонні овочі та фрукти на ринках Житомира

  • Фото: Журнал Житомира
  • 24 травня, 2024 10:26

У Житомирі ціни на овочі та фрукти в залежності від сезону значно змінюються. Продавці ринків кажуть, що ціноутворення залежать не тільки від постачальників, а й від погодних умов, попиту та свят.

Журнал Житомира вирішив поцікавитись асортиментом та ціновою політикою на міських ринках. Які ж фрукти та овочі найбільше користуються попитом серед житомирян та за які гроші їх можна придбати?

Набір на салат і овочі

 

Кілограм огірків наразі на ринках можна придбати за – 48-55 гривень, помідори – відповідно дорожчі, 72-89 гривень, а молоду капусту, по середній ціні, 16 гривень за кілограм.

Фото: Журнал Житомира

Також на ринкових прилавках актуальним є різноманіття зелені. Кріп коштує 100 гривень за кілограм, петрушка, в середньому, 218 гривень за кілограм, зелена цибуля - 115 гривень за кілограм.

Також на ринку вже почали з’являтися пізні сезонні овочі та фрукти.  Люди без вагань купляють молоду картоплю, яка наразі в ціні за кілограм - 60 гривень. З'являються кабачки та різноманіття салатів, руколи тощо.

Фото: Журнал Житомира

Фруктовий кошик

 

Серед фруктів найбільше користуються попитом яблука, оскільки доступні в ціні. В середньому кілограм коштуватиме - 30 гривень, в залежності від фракції, сорту та смакових властивостей.

Досі актульність не втрачає полуниця. Нині її побільшало на прилавках, а ціна має тенденцію спаду й вагається від 80 до 120 гривень.

Фото: Журнал Житомира

Попри всі очікування "космічної" ціни на черещню, на ринках Житомира вона прийшла до тями - 200-250 гривень за кілограм. За словами працівників ринку, люди які мають маленьких дітей ще стримуються від таких покупок.

Ціни на ринках в місті майже не відрізняються. Єдине, це переваги  Житнього ринку - більшість товару можна купити оптом. Тож приїжджають мешканці області, продавати свою продукцію вирощену власними руками. Такі овочі та фрукти коштують значно менше.

Фото: Журнал Житомира

Поділитись

Новини по темі: