14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Банер та металева конструкція на майдані Корольова: виконком погодив концепцію «Алеї Героїв»

Банер та металева конструкція на майдані Корольова: виконком погодив концепцію «Алеї Героїв»

  • Фото: скриншот
  • 3 липня, 2024 10:03

Концепцію, загальний ескіз та вигляд «Алеї Героїв» на майдані Корольова погодили члени виконкому міськради під час позачергового засідання 3 липня.

Про облаштування місця вшанування пам’яті загиблих Захисників і Захисниць України розповіла Іванисько Олена– заступник начальника управління у справах ветеранів війни міської ради.

"На сьогоднішній день загиблих 586. Департаментом містобудування та земельних відносин було розроблено ескіз металевиї конструкції, яка буде розміщена на місці вшанування пам’яті загиблих Захисників і Захисниць України. Це буде 12 секцій, встановлено з яких 10 з 60 фото формату А4 на кожному в хронологічному порядку з 2014 року. Під кожним фото буде зазначено прізвище,ім'я, по-батькові та роки життя", - зазначила Іванисько Олена.

Фото Героїв були зібрані управлінням у справах ветеранів війни міської ради та соціальними службами.

Фото: скриншот засідання виконкому

Під час засідання повідомлено, що тендер по закупівлі металу для встановлення секцій вже проведено і невдовзі на майдані Корольова розпочнуть монтування конструкції.

Вартість з місцевого бюджету складає 589 тисяч 76 гривень. Тут йдеться про закупівлю складових конструкції.

«Тендери вже проведені. Є переможець по закупівлі металу. По закупівлі екобонду оголошено повторний тендер. Роботи зі збирання самої конструкції здійснюватимуть силами комунальних підприємств. І так як наші фахівці виконуватимуть всі роботи — маємо економію на цій функції», — Олег Смаль, заступник Житомирського міського голови

Конструкція буде чорного кольору. Її забетонують. Перед Алеєю буде місце для встановлення лампадок та покладання квітів.

Це тимчасова споруда. Після війни — в Житомирі встановлять монументальну Алею Героїв.

Запланованою датою встановлення місця вшанування пам’яті загиблих Захисників і Захисниць України озвучили 29 серпня.

Фото: ЖМР

Нагадаємо, що рішення про створення алеї Героїв прийняли під час зустрічі з родинами полеглих Захисників. Алею планують розмістити на майдані Корольова.

Поділитись

Новини по темі: